MX7 Ultimate – Limitovaná edice

  • Dostupnost: V prodeji
Popis

White’s MX7 Ultimate

MX7 je lehký a robustní detektor, vybavený pokročilými funkcemi a špičkovým výkonem. Je určen náročným hledačům, kteří chtějí vstoupit do první ligy detektorů za stále ještě příznivou cenu. Při váze pouhých 1,58 kg nabízí výjimečný dosah, separaci a ergonomii. Nyní poprvé v historii máte možnost pořídit detektor kovů s cívkou Detech Ultimate řady Sport bez nutnosti pořizovat i základní cívku díky spolupráci výrobního závodu se společností Detech. Na své si tak přijdou zejména milovníci hloubkového dosahu, který při osazení cívky Detech Ultimate 13″ vzroste prokazatelně u všech detektorů, které jsme s cívkami Ultimate testovali, včetně detektoru MX7.

Detektor nabízí 6 hledacích programů a pinpoint, v menu najdete mimo obvyklých funkcí jako diskriminace, hlasitost, treshold, VCO atd. i lahůdky jako možnost drobného posunu frekvence k zamezení rušení dvou detektorů vedle sebe, reject volume, které umožňuje poslouchat diskriminované cíle nižší hlasitostí, takže mimo hlasitosti signálů a tresholdu zde máte třetí hlasitost pro železné cíle. Displej s podsvícením s několika intenzitami osvitu nebo Iron Grunt, což je „zachrochtání“, které Vám v běžně jednotónovém režimu all metal dá vědět, že se jedná o železo, což je velmi cenný pomocník.

Osazená 13“ DD cívka je ideálním volbou pro získání maximálního hloubkového dosahu. Dosahuje velmi dobrých výsledků i ve více mineralizovaných půdách a díky frekvenci 14kHz se hodí na hledání i velmi malých předmětů jako jsou malé stříbrné mince nebo zlaté šperky. Detektor pracuje se všemi cívkami řady Sport.

Ve srovnání s jinými modely v této cenové hladině je model MX7 vybaven robustním vysílacím obvodem poslední generace, který dosahuje extrémních hloubek na předměty velikosti mince, stejně tak ale lze nastavit jako Relic detektor pro vyhledávání větších předmětů a díky funkci reject volume můžete nalézt staré „železné cestičky“ které Vás upozorní na potenciální nálezy v okolí a to se zapnutou diskriminací a bez zbytečného rušení, jelikož hlasitost odezvy železa lze nastavit v rozsahu 10-70% hlasitosti ostatních kovů.

IP 54 – vodě a prachu odolný

Cena: 17 970 Kč
Množství: